W których muzeach znajdziesz nasze produkty? Pełna lista!

W których muzeach znajdziesz nasze produkty

Często pytacie nas, w których muzeach można znaleźć nasze produkty. Prezentujemy pełną listę, która stale się powiększa.

1. Muzeum Narodowe w Warszawie

Wiecie, że większość obrazów, które są w kolorowankach, książkach “Znajdź różnice…”, kartach do gry w Piotrusia i puzzlach znajduje się w Muzeum Narodowym w Warszawie? To, że możecie znaleźć nasze produkty właśnie tam, jest dla nas wielką dumą i radością. Ma też ogromny sens! Po obejrzeniu obrazów, możecie je sobie przypominać w domu kolorując je, grając w karty czy szukając różnic.

Sklep znajduje się na pierwszym piętrze, po prawej stronie od wejścia.

2. Zamek Królewski w Warszawie

Na parterze dawnej rezydencji królów znajduje się sklep muzealny. Znajdziecie tam nasze karty, kolorowanki i książki “Znajdź różnice”.

3. Muzeum Narodowe w Krakowie

“Dziewczynkę z chryzantemami” obecną na naszych puzzlach, w kolorowankach i malowankach można podziwiać właśnie w tym muzeum. Na półpiętrze, po lewej stronie od wejścia znajduje się sklepik, w którym znajdziecie nasze produkty ze sztuką.

4. Muzeum Książąt Czartoryskich w Krakowie

Dama z gronostajem jest na okładce naszych kolorowanek i na puzzlach (60 elementów). Te produkty znajdziecie na parterze w Muzeum – po prawej stronie od wejścia.

5. Księgarnia Sztuki w Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu

Znajdziecie tu wszystkie nasze produkty pełne sztuki! Są to książki, kolorowanki, puzzle, klocki, karty, pocztówki, zakładki i gry!

6. Zamek Ujazdowski

Znajdziecie tu szukanie różnic i kolorowanki.

7. Muzeum Narodowe we Wrocławiu

Na półpiętrze, po lewej stronie od wejścia, znajduje się księgarnia muzealna. Znajdziecie tam wspaniałe przewodniki dla dzieci po poszczególnych salach muzeum oraz nasze produkty pełne sztuki!

8. Muzeum Mazowieckie w Płocku

Znajdziecie tu książki z różnicami, kolorowanki i karty.


Zdjęcie wyróżniające: https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Muzeum_Narodowe_w_Warszawie_05_05.JPG – Autor: Adrian Grycuk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *