HISTORIA WYDAWNICTWA EDUKACJA-DZIECI

Dzień dobry! Nazywam się Martyna Rejkowicz i prowadzę wydawnictwo edukacja-dzieci.pl.

W marcu 2020 roku, w związku z pandemią koronawirusa, zamknięte zostały przedszkola. Moje dwie córki zostały w domu. Przedszkole szybko zorganizowało zajęcia online, ale nie potrafiliśmy z mężem wyobrazić sobie naszych dziewczyn przed komputerem przez kilka godzin. Bardzo tego nie chcieliśmy!

Wprowadziliśmy więc do naszej agendy trzy godziny edukacji dla każdej z nich. Na początku pobieraliśmy materiały z Internetu, ale szybko kończyły się darmowe wersje lub spadała jakość materiałów. Zaczęliśmy tworzyć swoje karty pracy dopasowane do wieku i zaawansowania córek.

Postawiliśmy na szachy, pianino, język angielski, matematykę, finanse, pisanie i czytanie.

Materiały wrzucałam na stworzoną przeze mnie stronę edukacja-dzieci.pl. Wyniki zaczęły pokazywać się w Google, ja publikowałam regularnie, a dzieci szły do przodu jak burza. Zainspirowana tym, że materiały i systematyczna praca działają, w listopadzie 2020 roku udostępniłam stronę na Facebooku i stworzyłam fanpage, aby więcej osób mogło z nich skorzystać.

SZTUKA W EDUKACJI-DZIECI

tadeusz gadomski - obrazyW ramach poznawania sztuki, stworzyłam kilka darmowych zadań: “Znajdź różnice na obrazach Vincenta van Gogha” i innych artystów. Zyskały popularność na blogu bardzo szybko. Pojawiły się głosy, że super byłoby móc kupić taką książeczkę. Dzięki tym głosom, w 2021 roku sprzedałam pierwsze egzemplarze – jeszcze bazując na działalności nierejestrowanej. W połowie roku założyłam firmę i wydałam drugie wydanie szukania różnic oraz książkę męża “Zadania: szach mat w jednym ruchu”, którą nasze dzieci dziś znają na pamięć.

Tak się zaczęło. Darmowe karty pracy publikuję nadal, tworzę nowe produkty do sklepu, zatrudniam coraz więcej ludzi, którzy wraz ze mną dbają o prężnie działające wydawnictwo, które kiedyś było małą stroną www.

MISJA WYDAWNICTWA

Moją misją jest tworzenie materiałów wspierających rozwój dzieci. Nauka mimochodem to coś, co mnie fascynuje. Dbam o rozwój moich córek od lat i widzę, jak wiele wynoszą z nauki poprzez zabawę. Nauki, która odbywa się bez stresu i podczas wykonywania innych czynności, które sprawiają im przyjemność. Widzę ile dobrego dają im wszystkie materiały, które dla nich tworzę.

Chcę się tym dzielić z innymi rodzicami, dla których mądra rozrywka offline jest wartością.

DRUKUJEMY W POLSCE!

Wszystkie nasze produkty drukujemy i produkujemy w Polsce. Płótna do malowanek naciągamy na krosna ręcznie, z największą starannością.

KONTAKT Z NAMI

Jeśli chciałbyś zamówić większą liczbę książek do przedszkola, szkoły lub muzeum – napisz na kontakt@edukacja-dzieci.pl. Przedstawię Ci ofertę dla tych placówek.

Jeśli masz pytania – zerknij do najczęściej zadawanych pytań.

Dziękuję, że tu jesteś!