WIERSZE O ARTYSTACH – kartonowe książki dla dzieci

WIERSZE O ARTYSTACH to seria kartonowych książek, które w bardzo przyjaznej formie prezentują życie i twórczość wielkich malarzy. W serii znajdziesz wiersze o:

  • Vincencie van Goghu,
  • Janie Matejce,
  • Oldze Boznańskiej.

Dwa w jednym: galeria sztuki i wiersz wpadający w ucho!

Z tymi książkami, dzieci odkrywają fascynujący świat sztuki! Tuż obok wierszy, które wpadają w ucho, znajdują się najpopularniejsze dzieła mistrzów malarstwa. Twoje dziecko nie tylko zanurzy się w świecie sztuki, ale także zgłębi historię życia artystów.

To nie tylko książka – to prawdziwa podróż po świecie sztuki dla Twojego małego artysty!

To nazwisko wszyscy znają.
Jego dzieła zachwycają,
lecz nie zawsze tak było.
Oto co się zdarzyło.

Martyna Rejkowicz, Vincent van Gogh. Wiersze o artystach

Nauka czytania

Nie tylko zabawa, ale i nauka! Nasze książki stworzone są także z myślą o wspieraniu procesu nauki czytania. Duże litery i kontrastowe tło bez żadnych rozpraszaczy sprawiają, że dziecko może swobodnie ćwiczyć czytanie.

Polska produkcja od A do Z

Te wyjątkowe książki zostały wyprodukowane z najwyższą starannością i dbałością o detale. Współpracowaliśmy z polską drukarnią KAdruk ze Szczecina. Książki są grube – kartonowe, co zapewnia im trwałość na lata. Dodatkowo, mają praktyczny format – jest to kwadrat o boku 20 cm z zaokrąglonymi rogami – sprawia, że jest wygodna i przyjemna w użytkowaniu.

Jakie korzyści płyną z korzystania z tych książek?

  1. Edukacja historyczna i artystyczna: książki prezentują życie i twórczość malarzy w sposób przystępny dla dzieci, otwierając drzwi do świata kultury i sztuki.
  2. Rozwój kreatywności: wiersze i ilustracje inspirują dzieci do twórczego myślenia oraz eksperymentów z rysunkiem i malowaniem, pobudzając ich wyobraźnię.
  3. Rozwój umiejętności językowych: wiersze wzbogacają słownictwo i pomagają w rozwijaniu umiejętności językowych dzieci poprzez zabawę z rymami i nowymi słowami.
  4. Czas spędzony z rodziną: czytanie historii życia i twórczości malarzy jest okazją do wspólnego spędzenia czasu z rodziną, rozmów o sztuce i odkrywania nowych rzeczy razem.
  5. Nauka czytania: duże litery i rymowane wiersze na białym tle sprawiają, że książka jest idealna do nauki czytania, zachęcając dzieci do samodzielnej eksploracji liter.

Sztuka dla dzieci to nie tylko rozrywka – to także ważny element edukacji i inspiracji. Nasze książki o artystach otwierają przed dziećmi drzwi do fascynującego świata sztuki, rozwijając jednocześnie ich kreatywność.

Sprawdź także inne tytuły z serii WIERSZE O ARTYSTACH i wspólnie zanurzcie się w magicznym świecie sztuki!

Sztuka bez zadęcia, geografia i szachy

loader-image
zadania poświęcenie
19,99 
5.00 out of 5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *