Nauka pisania – niemieckie zdania (bardzo łatwe)

pisania niemieckie

“Nauka pisania – niemieckie zdania” to zestaw pełen podstaw! Pobierz, wydrukuj i poproś dziecko o przepisanie niemieckich zdań.

Co jest w zestawie?

“Nauka pisania – niemieckie zdania” to karty pracy, dzięki którym upieczesz dwie pieczenie na jednym ogniu: Twoje dziecko będzie ćwiczyć pisanie a także utrwalać proste niemieckie zdania i słowa. Jest to świetna baza dla młodego poligloty.

Zestaw zawiera:

8 kartek A4 w formacie PDF. Na każdej kartce jest kilka podstawowych zwrotów lub zdań w języku niemieckim. Większość z nich z pewnością usłyszycie na niemieckich wakacjach nie jeden raz.

Przykładowe zdania dostępne w zestawie:

Guten Tag Entschuldigen Bitte
Guten Morgen Du bist Ich verstehe
Ich bin Danke Ich bin ein Pole.

Zobacz nasze pozostałe karty pracy do nauki pisania. Baza cały czas się powiększa! Zapisz się do newslettera, aby nie umknęły Ci żadne nowości.

  1. Przedszkolak – karty pracy – część pierwsza
  2. Nauka pisania – włoskie zdania – bardzo łatwe
  3. Przepisywanie i zapamiętywanie
  4. Nauka pisania – angielskie zdania (bardzo łatwe)

Pobierz karty pracy: Nauka pisania – niemieckie zdania

Wydrukuj zadania i poproś dziecko o przepisanie całego zdania poniżej lub obok (w zależności od wariantu). Poproś je o głośne odczytanie i przetłumaczenie zdania. Jedna kartka wystarczy na jeden raz. Jeśli nie znasz języka – posiłkujcie się chociażby translatorem Google. Wystarczy wpisać frazę i nacisnąć głośnik, aby usłyszeć wymowę.

Sztuka bez zadęcia, geografia i szachy

loader-image

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *