Nauka pisania – angielskie zdania (bardzo łatwe)

pisania angielskie

Nauka pisania zazwyczaj jest dla dzieci fascynującą podróżą. Czytanie i pisanie pozwala im eksplorować znacznie więcej obszarów życia codziennego. Nauka pisania – angielskie zdania to karty pracy, dzięki którym upieczecie dwie pieczenie na jednym ogniu: Twoje dziecko będzie ćwiczyć pisanie a także utrwalać proste angielskie zdania i słowa.

Kiedy zacząć?

Oceń czy dziecko jest zainteresowane nauką pisania. W przedszkolu dzieci zaczynają od szlaczków i rysowania po śladach. Wykonują także sporo różnych ćwiczeń grafomotorycznych. Dzięki temu spotkanie z ćwiczeniami samodzielnego pisania nie jest dla nich dużo łatwiejsze.

Łącz naukę pisania z czytaniem a także zadaniami w stylu łączenia słów z obrazkami (zgodnie z metodą Montessori – Układanka – kompozytorzy).

Nasze propozycje zadań

Do nauki pisania przygotowaliśmy następujące karty pracy:

  1. Przedszkolak – karty pracy – część pierwsza
  2. Przedszkolak – karty pracy – część druga
  3. Przepisywanie i zapamiętywanie

W tym artykule prezentujemy bardzo łatwe zdania po angielsku. W ten sposób połączysz naukę czytania, pisania, czytania po angielsku i naukę angielskich słów i prostych zdań.

Przykładowe zdania znajdziesz w poniższej tabeli.

I draw. I can play the piano.
I eat breakfast. I play with my dog.

Pobierz karty pracy: Nauka pisania – angielskie zdania

Wydrukuj zadania i poproś dziecko i przepisanie całego zdania poniżej, lub obok. Poproś je o głośne odczytanie i przetłumaczenie zdania. Jedna kartka wystarczy na jeden raz.

Sztuka bez zadęcia, geografia i szachy

loader-image

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *