Świąteczne piosenki dla dzieci – po angielsku

świąteczne piosenki dla dzieci - po angielsku

Jeśli lubisz łączyć przyjemnie z pożytecznym, zapraszamy Cię na zestawienie świątecznych piosenek dla dzieci – po angielsku. Piękne, bogate, różnorodne i pełne magii – tak można je opisać w kilku słowach. Świąteczne piosenki mają też bardzo powtarzalne i proste słownictwo, więc aspekt edukacyjny jest zapewniony.

Poniższe piosenki będą przyjemnością dla całej rodziny – nie tylko dla dzieci!

1. A Jolly Christmas from Frank Sinatra (1957)

Cudowny album, którego z przyjemnością posłuchają dorośli i dzieci. Powszechnie znane utwory takie jak: Jingle bells, I’ll be home for Christmas i Have yourself a merry little Christmas w absolutnie czarującym wykonaniu. Cały album dostępny jest na kanale Youtube Franka Sinatry.

2. Sting, If on a Winter’s Night (2009)

Album jest bardzo różny od tych, do których przyzwyczailiśmy się podczas świąt. Tematem przewodnim jest zima, znajdziesz tam też kolędy i pastorałki. Dzieci z pewnością pokochają Soul Cake! Spróbujcie w te święta wprowadzić nowe brzmienia do waszych playlist – ten album to zapewnia! Ta muzyka czaruje i zmusza do refleksji.

3. Pentatonix, Mary did you know? (2014)

Piękna piosenka w wykonaniu zespołu Pentatonix. Wykonana w całości a capella, pełna emocji i wzruszająca.

4. Pentatonix, We Need A Little Christmas (2020)

Cały świąteczny album zespołu Pentatonix jest warty uwagi. Znajdziecie tam wspomniane już Jingle Bells, piosenkę o Rudolfie i kilka nowości w zupełnie innych aranżacjach – bez użycia instrumentów, ale ciągle lekkich i wciągających.

Sztuka bez zadęcia, geografia i szachy

loader-image

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *