W których muzeach znajdziesz nasze produkty? Pełna lista!

W których muzeach znajdziesz nasze produkty

Często pytacie nas, w których muzeach można znaleźć nasze produkty. Prezentujemy pełną listę, która stale się powiększa.

1. Muzeum Narodowe w Warszawie

Wiecie, że większość obrazów, które są w kolorowankach, książkach „Znajdź różnice…”, kartach do gry w Piotrusia i puzzlach znajduje się w Muzeum Narodowym w Warszawie? To, że możecie znaleźć nasze produkty właśnie tam, jest dla nas wielką dumą i radością. Ma też ogromny sens! Po obejrzeniu obrazów, możecie je sobie przypominać w domu kolorując je, grając w karty czy szukając różnic.

Sklep znajduje się na pierwszym piętrze, po prawej stronie od wejścia.

2. Zamek Królewski w Warszawie

Na parterze dawnej rezydencji królów znajduje się sklep muzealny. Znajdziecie tam nasze karty, kolorowanki i książki „Znajdź różnice”.

3. Muzeum Narodowe w Krakowie

„Dziewczynkę z chryzantemami” obecną na naszych puzzlach, w kolorowankach i malowankach można podziwiać właśnie w tym muzeum. Na półpiętrze, po lewej stronie od wejścia znajduje się sklepik, w którym znajdziecie nasze produkty ze sztuką.

4. Muzeum Książąt Czartoryskich w Krakowie

Dama z gronostajem jest na okładce naszych kolorowanek i na puzzlach (60 elementów). Te produkty znajdziecie na parterze w Muzeum – po prawej stronie od wejścia.

5. Zamek Ujazdowski

Znajdziecie tu szukanie różnic i kolorowanki.


Zdjęcie wyróżniające: https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Muzeum_Narodowe_w_Warszawie_05_05.JPG – Autor: Adrian Grycuk

Sztuka bez zadęcia, geografia i szachy

loader-image

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *